WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Whatsapp Canlı Destek

Manav Reyonu Çeşitleri

Manav Reyonu Çeşitleri

manav reyonu çeşitleri

Süpermarket Reyonu

Manav reyonu çeşitleri, marketiniz veya dükkanınız için müşterilerinizin içerideki ambianstan etkilenmesi ve psikolojik olarak alışverişe teşvik edilmesi için görsellik bir hayli önemlidir. Manav reyonu çeşitleri renkler ile, sergileme elemanlarının pozisyonu ve alan içerisindeki diğer malzemelerin müşteriler tarafından etkileşim algoritmasına göre sıralanması şeklinde sağlayabiliriz. Mağazanız için ideal ve müşterilerinizin etkileşime geçeceği manav reyonu çeşitleri sistemlerinin seçiminde yalnızca görsellik değil, aynı zamanda fonksiyonellik açısından size yardım etmelidir.

Manav reyonu çeşitleri görsel bakımdan sağlam ancak fonksiyonellik ve işlev bakımından zayıf bir ürün, size zaman ve iş gücünden kayıplar verebilir. Bu ürünleri seçerken satıcı firma tarafından sadece satılan platformda ürün için belirtilen özellikler ile yetinmeyin, satıcı firma ile böyle durumlarda iletişime geçerek mutlaka ürün hakkında fazladan bilgi talep edin. Unutmayın, manav reyonu çeşitleri fonksiyonel ve görsel ögeleri bir arada toplamayı başarmış bir reyon, size ve müşterilerinize oldukça büyük bir yardımda bulunacaktır.

Manav reyonu çeşitleri

Manav reyonu çeşitleri mağazanız için kafanızda belirlediğiniz ürünü, olası muhtemel bazı senaryolar çerçevesinde tekrar değerlendirmeniz ve bu değerlendirme sırasında bir beyin fırtınası oluşturmanız, ürünü anlamlandırmanız da ve son basamak olan satın alma işlemlerine geçişinizi hızlandıracaktır. Manav reyonu çeşitleri sergilendiği ve satışının gerçekleştirildiği platformda yer alan ölçüleri, mağazanızı göz önüne alarak değerlendirmeli ve bu değerlendirmeye göre hareket etmelisiniz. İnternet üzerindeki platformda bulunan resimlere tamamen bel bağlamayın.

Böyle platformlarda ürün görselleri genelde özel bir işlemden geçirilirler. Manav reyonunun kendisi görsellerde görünenden farklı olabilir, bu yüzden eğer bu firmanın daha önce bu ürünleri bir fuarda veya sergi alanlarında gösterdiği resimlere ulaşma imkanınız varsa, bunu kullanın veyahut bu firmayı yerinde ziyaret edin ve aynı zamanda ürünün üretim sürecini de görüp kararlarınızı bu kriterlere göre verin. Ürünü canlı bir şekilde görmek, formunu, malzemesinin kalitesini anlamanızda size çok yardımcı olacaktır.

Manav reyonu çeşitleri incelerken göz önüne alınması gerekenler

Manav reyonları arasında seçim yaparken, birinci önceliğinizi siz belirlemelisiniz. Bu öncelik maddi imkan, görsellik veya işlevsellik olabilir. Bu birincil önceliğin önüne geçmeyecek diğer öncelikleri de sıraladıktan sonra, birden fazla ürün arasında karşılaştırma yapılmalıdır. Her ürünün karşıladığı ihtiyaçlar farklıdır. Sizin belirlediğiniz ihtiyaçlara en doğru yanıtı veren ürünü bulmak için kataloglardaki ürünleri bir bir elemeli, ve sıraladığınız önceliklerden çoğuna yanıt verebilmiş bir ürüne yönelmelisiniz.

İhtiyaçlarınızın çoğuna yanıt vermeyi başarmış bir Manav reyonu çeşitleri, hoşunuza gitmese bile, size sağladığı avantajlar, sizde uyandırdığı estetik kaygıdan daha önemlidir. Kriterlere göre ortaya çıkan ürünü estetik açıdan beğenmeyebilirsiniz, bu normaldir. Ancak yine de seçim size bağlıdır. Bu seçimi yaparken sadece kendiniz değil, müşterilerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

 • Dış Mekan Tekerlekli Manav Reyonu


  Ürün Stok Kodu: DR4

  Tekerli olup, reyonda kullanım kolaylığı sağlar. Basitçe ve çok yönlü. 2 parçadan oluşmaktadır, ayrılabilir.
  Meyve ve sebze bölümünüzün müşterileriniz için her zaman yeni, taze görünmesini sağlamak için dekoratif reyon.
  Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerine uyum sağlar.

  Daha Cazip

  Üst kısmında raf sistemi mevcuttur. Sirke, yağ vb. ürünlerimizi görüntülemek için kullanılır. Ön ve arka paneller, ahşap görünümlü, özel bir tema veya her hafta farklı, yeni bir görünüm olsun, kendi tasarımınızla da özelleştirilebilir.

 • Karpuz Dilimleme Masası


  Ürün Stok Kodu: MR9
 • Manav Tezgahları Uygulama


  Ürün Stok Kodu: 2

  Ahşap malzemeden dizayn edilmiş manav tezgahıdır. Üçlü raf sistemiyle kullanım kolaylığı sağlar. Ustaca basitlik ve esneklik sunar.

  Daha Cazip

  Raf sistemlidir, kullanım kolaylığı sağlar. Marketinizin manav bölümünün şekline göre bir manav reyonu sunabiliriz.
  Manav ürünleri htiyaç listemizde vazgeçilemez gıdaların başında gelmektedir. Bu sebeple marketlerdeki en önemli ve değerli kısım manav reyonlarıdır. Bu sebeple kullanışlı modern dekoratif ve portatif olmalıdır. Manav Reyonları  fiyatları, konusunda piyasada birçok farklı rakamlar olmasını ürün özelliği ve yüksek maliyet diyebiliriz.

Manav Reyonu Çeşitleri’ni Nasıl İncelerim?

Manav reyonu çeşitleri; dükkanlarının veya süpermarketlerin bünyesinde bulunan reyonlar, müşteriler tarafından sergiledikleri ürünler kadar ilgi çekmeseler de, aslında bulunduğu ortamı şekillendirme konusunda büyük bir role sahiptirler. Mağazanın iç mekan yerleşiminde büyük bir ağırlıkları vardır ve bu, çoğu müşteri tarafından bilinçli bir şekilde fark edilemeyebilir.

Ancak bilinç altı denilen mekanizma, biz fark etmesek de, ortamdaki uyaranları bir sünger gibi çeker ve beynimiz bu uyaranlara karşı birer tepki gösterir. Bu tepkiler bazen güven, rahatlama, onaylama gibi olabilir. Mağaza içerisinde bulunan ekipmanlar veya reyonlar, bu etkilere direkt olarak etki edebilirler.

Manav Reyonu Çeşitleri Görsellik

duvar manav tezgahı

Duvar Manav Reyonu

Herhangi bir manav reyonunun dış görüntüsü ve malzemesi, kişide belirli başlı duyguları harekete geçirebilir. Örneğin ahşap bir manav reyonu, görünüşü itibariyle kişide bir ağaç imgesi oluşturacak ve kişinin bilinçaltı bu reyondaki meyve ve sebzelerin doğal olduğuna ve daha taze göründüklerine kanaat getirecektir. Manav reyonu çeşitleri hakkında yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Oldukça estetik ve göze hoş gelen reyonları, müşteri, eline aldığı bir meyve veya sebzenin formuyla bağdaştıracak, kendisinde estetik memnuniyet oluşacaktır. Manav reyonu çeşitleri, farklı formlarda, renklerde ve farklı malzemelerin kombinasyonlarında olabilir. Reyon, doğallığı ve canlılığı vurgularsa, müşteride yukarıda sözünü ettiğimiz durumlar gerçekleşecek, kendisine buradan bir ürün almaya yönelik telkinlerde bulunacaktır.

Manav reyonlarındaki bu çeşitlilik, her mağazaya uyacak mutlaka bir reyonun olması anlamına gelmektedir. Bu çeşitliliği doğru ve etkili bir şekilde kullanmak için profesyonel şirketler ile temasa geçip seçiminizi buna göre yapmalısınız.

Ahşap ve Metal Reyonlar: Manav Reyonu Çeşitleri

Manav reyonu çeşitleri, mağazanıza yeni bir soluk getirecek reyonun görüntüsü ve malzemesinin yansıttığı his, oldukça önemlidir. Manav reyonu çeşitlerine önderlik eden metal ve ahşap malzemeler, her biri farklı bir görünüm uyandırmakta ve çeşitli ortamlarda birden fazla varyasyon ile kullanılabilir. Metal manav reyonları daha çok modernizm, minimalizm ve sağlamlığı öne çıkarmakta, ahşap manav reyonları ise gücünü doğallığı simgeleyerek göstermektedir.

Ahşap manav reyonunun dışa vurduğu doğallık, sebze ve meyvelere ekstra bir güzellik katacaktır. Bulunduğu ortamı da aynı şekilde doğallığa tuttuğu ayna ile güzelleştirmeyi başarır. Seçeceğiniz metal yapımı reyonlar ise daha çok modern ve steril bir ortam algısı yaratacaktır. Müşterilerinizin daha çok güvende ve sağlıklı bir yerde olduğunu düşünmesini sağlamak için metal manav reyonları oldukça kullanışlıdır.

Manav Tezgahı Fiyatları

Mağazanıza herhangi bir manav reyonu çeşitleri alırken belki de en çok dikkat edeceğiniz nokta fiyatlandırma olacaktır. Bu önemli bir kıstastır ve çoğu kurumsal firmanın ürün beğenirken göz önünde bulundurduğu ilk kriterdir. İncelediğiniz ürünün fiyat ve performans eğrisini doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Satıcı firmanın sattığı ürün, vereceğiniz parayı hak etmelidir.

Bunun için gerek malzeme, gerek estetik yönden incelenmeli, ürüne yakınlık gösteren diğer manav reyonları, ilgili pazarlarda araştırılmalı, ardından ürüne ciddi bir şekilde yoğunlaşılmalıdır.

Manav reyonlarının dış görünüşü, üretim şekli ve yapım malzemesi, değişkendir ve bu değişkenlerin fiyat üzerine doğrudan etkisi vardır. Kaliteli bir ürün ilk görünüşte kendini hissettirebilir. Aynı şekilde kalitesiz bir ürün, siz onunla etkileşime geçmeden dahi size ne olduğunu söyleyebilir. Bu noktada İnternet üzerinden satış sitelerinde çeşitli illüstrasyonlar ve resim üzerinde oynamalarla bu kusur giderilebilir. Bunu önlemenin yolu, mümkünse ürünü yerinde görüp, üretici firma ile yüz yüze görüşmektir.

Manav Reyonlarında Fiyat Performans aralığı

Manav reyonlarında da diğer ürünlerde olduğu gibi bazı belli başlı, fiyatı doğrudan etkileyen kriterler mevcuttur. Bu kriterler aynı zamanda ürünün performansı ile de ilişkilidir. Bu kriterler şunlardır;

Manav reyonu çeşitleri; maddelerden bazıları ürünün fiyatına doğrudan etki edip, performansına ise dolaylı yoldan etki eder. Örneğin ürünün bulunduğu pazarı örnek alacak olursak, ürün eğer yurt dışındaki bir pazarda faaliyette bulunacaksa, yerli pazar fiyatından daha yukarı bir seviyeye çıkabilir. Burada fiyata doğrudan bir etki gözlemlemek mümkün iken, ürünün performans açısından ise dolaylı bir şekilde, yani bir süreç rotası izleyerek performans üzerinde etki ettiğini fark edebiliriz.

Manav Reyonu Çeşitleri ve Manav Tezgahı Önemi

Yurt dışı pazarında, ürünün sergileyeceği imaj, bu ürünü üreten ve yerli pazara hakim olan firmanın yurt dışında da faal olması için adeta bir gedik görevi görmektedir. Bu yüzden, firma yurt dışına pazarlayacağı ürünlerde zaten kaliteli olan bir ürüne daha fazla kalite ekleme ihtiyacını hissedebilir. Bu da ürünün performansını etkileyecektir.

Manav reyonları, belirli bir süre için değil, sürekli kullanım için üretilmekte olup, bu kriterlerin sağlanması ile beraber uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet etmeli, doğru bir karar vermiş olduğunuzu hissettirmelidir. Bu yüzden SLS market ekipmanları, size, sizin için en doğru karar olabilecek ve en az sergilenenler kadar güzel olan manav reyonu çeşitleri sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Manav Reyonu Görselleri başlıklı makalemizde manav reyonları, manav reyonu görselleri ve manav reyonu resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Paylaş