WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Whatsapp Canlı Destek

Manav Reyonu Görselleri

Manav Reyonu Görselleri

Manav Reyonu Görselleri

Manav reyonu görselleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için içeriğin devamını okuyabilirsiniz. Manav reyonu ürünleri farklı çeşit ve tiplerde üretilmektedir. Her ürün her alana uyum sağlamama şansı muhtemeldir. Bu sebeple de alana uygun olarak tercih edeceğiniz ürünü mutlaka iyice araştırmalı hatta provası için ürünü mutlaka kullanacağınız alanda görsel olarak değerlendirmelisiniz. Örneğin; ahşap manav reyonu ürünü her alan için uygun olmayabilir.

Manav Reyonu Görselleri

Manav reyonu görselleri incelerken genellikle çizim yada vektör görselleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda kullanıcı ürünü muhtemelen beğenecektir. Fakat satın aldığınız zaman ürünün gerçek görüntüsü olmadığı fikrine kapılabilirsiniz. Bu sebeple satın almadan önce üreticiyle iletişime geçerek mutlaka ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Satıcıyla iletişime geçmeden önce ürünü nerede kullanacağınız ve içinde muhafaza edeceğiniz ürün çeşidini de manav reyonu üretici firmasına mutlaka bildirilmelidir.

Manav reyonu görselleri ile ilgili bilgi almak için https://marketekipmani.com üzerinde yer alan manav reyonu modelleri ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • 2 Katlı Aynalı Manav Reyonu


  Ürün Stok Kodu: DR1

  DR1 Manav Reyonu ürünü; özel olarak aynalı tasarlanmıştır. İçerisinde meyve ve sebzelerin daha canlı ve çekici gözükmesini sağlar. Aynı zamanda manavlara özel olarak tasarlandığı için hijyen ve kalite açısından da oldukça üst seviye üründür. Müşterilerinize kurumsal imaj vermek adına oldukça gerekli üründür.

  Manav Reyonu Üreticisi

  Manav reyonu üretici firmayla iletişime geçerek ürünü size özel tasarlatma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda montaj ve nakliye aşamasında da zorluk çekmeden ürünün kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Avrupa ülkelerinden bir çok kurumsal markanın tercihi olan DR1 stok kodlu manav reyonu ürünü; estetik ve kalite açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ürünün dış kasası ve iç bölmeleri için istenilen boyut ve özelliklerle eklemeler yapılmaktadır.

  Ürün grubu içerisinde sirke, yağ ve benzeri sıvı ürünlerin sunulabilmesi için ayrı bir bölmeye sahiptir. Kullanımı en kolay şekilde gerçekleştirmek adına tüm işlemler yapılmıştır.

   

 • 2 Katlı Manav Ünitesi


  Ürün Stok Kodu: MR13

  Çok katlı ahşap manav tezgahı genel olarak alt kısımları dökme sistemine uygun çalışılmıştır. Orta kısmı istenirse kasa konulabilecek yapıdadır. Özel olarak aynalık tasarlanmış olup reyonu değişik portrelerden zengin göstermektedir.İsteğe bağlı özel uygulamalar yapılabilir.

  Daha Cazip

  Manav ürünleri ihtiyaç listemizde vazgeçilemez gıdaların başında gelmektedir. Bu sebeple marketlerdeki en önemli ve değerli kısım manav reyonlarıdır. Bu sebeple kullanışlı modern dekoratif ve portatif olmalıdır. Manav Reyonları fiyatları, konusunda piyasada birçok farklı rakamlar olmasını ürün özelliği ve yüksek maliyet diyebiliriz.

 • 3 Katlı Dış Mekan Tekerlekli Manav Reyonu


  Ürün Stok Kodu: MR6

  3 katlı Tekerlekli Manav Reyonu

  • Dış mekanlar için uygundur
  • 1 üniteye 60×40 7 adet kasa almaktadır
  • sağlam gövde ve iskelete sahiptir
  • Galvalizli sacdan imal edilmiştir
  • doğal ahşap kullanılmaktadır

Manav Reyonu Tercih Ederken Dikkat !

İnternet sitesi üzerinden satın alacak müşteriler mutlaka fiyat politikasına dikkat etmelidir. Daha da önemlisi yurt dışından satın alım gerçekleştirecek nihai kullanıcıların fiyat ve kalite oranını paralel oranda sunan firmalarla iletişime geçmelidir. Bu tip ürünler 15-20 gün kullanılacak ürünler değildir. Bu sebeple de tercih edeceğiniz ürünün kaliteli olması sizin avantajınıza dönecek bir durumdur.

Örnekle anlatacak olursak kurumsal firmanız için

Manav Reyonu Görselleri

Manav Reyonu Görselleri

bir ürün tercihinde bulunacaksınız. Hem ekmeklik reyonu hemde manav reyonu satın almak için girişimlerde bulundunuz. İnternet siteleri üzerinden manav reyonu görselleri üzerine araştırmalar gerçekleştiriyorsunuz. Fiyatı uygun görseli düzgün bir ürünle karşılaştınız ve satın aldınız. Fakat ürünün montaj aşaması, teslimat aşaması ve özellikleri hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Daha da açık anlatacak olursak ürün üzerinde özel isteklerinizin olduğu varsayalım.

Ne Yapmalısınız ?

Ürün araştırması yaparken mutlaka manav reyonu üretici firmalarıyla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aksi taktirde montaj ve benzeri aşamalarda firmalar ile problemler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün sadece belirli açıdan bulunan fotoğrafları ile satın alma kararı vermeyin. Mümkünse ürünü inceleyin ve yakından ziyaret edin. Ürünü temin edeceğiniz alan için fikirlere yürüterek tasarımıyla alakalı bilgi toplayın. Aynı zamanda birden fazla ürün çeşidi alacaksınız belirli şekilde düzen oluşturmalısınız.

Manav reyonu görselleri için yeni fotoğraflar talebinde bulunabilirsiniz. Ürünü direkt olarak bilgilendirme yapacak görsellerin olması ürünü daha yakından görmenize imkan sağlayacaktır.

Ürün Kalitesi ve Tasarım

Satın alacağınız ürünün sadece İnternet sitesinde gördüğünüz görseller ile satın almayınız. Mutlaka manav reyonu üretici firmayla iletişime geçerek ürünün farklı fotoğraflarını da talep etmeniz gerekir. Manav reyonu görselleri daha detaylı bilgi talebinde bulunmak için;

 • Dekoratif Orta Manav Tezgahları


  Ürün Stok Kodu: MR18

  Çift taraflı orta alan manav tezgahıdır. Reyonun alt kısmı tekerlekli olup, kullanım kolaylığı sağlar. Sepetler hasırdan olup farklı dizayn oluşturulmuştur. Özel uygulamalar yapılabilir.

  Daha Cazip

  Pratik Kullanımlı Manav Reyonları
  Şirketimiz tarafından tasarımı imalatı ve uygulaması yapılan manav reyonları içerisinde her sebze ve meyve için ara bölmeler ile ayrılmış iki veya üç kasalı ürünler bulunur. Bu şekilde manav tezgahlarında düzen disiplin hakim olur.

 • Dış Mekan Tekerlekli Manav Reyonu


  Ürün Stok Kodu: DR4

  Tekerli olup, reyonda kullanım kolaylığı sağlar. Basitçe ve çok yönlü. 2 parçadan oluşmaktadır, ayrılabilir.
  Meyve ve sebze bölümünüzün müşterileriniz için her zaman yeni, taze görünmesini sağlamak için dekoratif reyon.
  Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerine uyum sağlar.

  Daha Cazip

  Üst kısmında raf sistemi mevcuttur. Sirke, yağ vb. ürünlerimizi görüntülemek için kullanılır. Ön ve arka paneller, ahşap görünümlü, özel bir tema veya her hafta farklı, yeni bir görünüm olsun, kendi tasarımınızla da özelleştirilebilir.

 • Doğal Ahşap Manav Ünitesi


  Ürün Stok Kodu: MR17

  Doğal ahşaptan üretilmiş manav reyonudur. Ahşap ve metalin buluşmasıdır. Reyonlarımızın gövdesi metal olup parçaların demonte olmasından dolayı nakliyesi ve kurulumu çok kolaydır. Ayrıca paslanmaz metallerlede desteklenmiştir. Genel anlamda metalden oluşmakta olup ön, üst ve yan düzlemler ahşapla kaplanmıştır. Bu sistemin kullanıcı tarafı paslanmaz malzeme kapatılmakta olup gerekli hijyen ve konsept sağlanmıştır.
  Modellerimizde kullanılan ahşap kısımlar mebranla kaplandığından dolayı sudan zarar görmez şişme veya patlama yapmaz.

  Doğal Ahşap Manav Reyonu Metal Manav Reyonundan Farkı Nedir?

  Sistem olarak pek fark olmamakla beraber, düzen ve dizayn olarak farklılıklar mevcuttur.

 • Duvar Manav Standı


  Ürün Stok Kodu: MR24

  Sepetler ayrıdır, kullanımı kolaydır. Sistemde ahşabın değişik kombinasyonu kullanılabilir. Genel olarak membran kaplama kullanılması tercih gereğidir.
  Aynalık tasarlanmış olup reyonu değişik portrelerden zengin göstermektedir. Üç katlı reyon olup alt kısımdan üst kısma ürün çeşitliği sağlanmaktadır.

  Daha Cazip

  Süpermarket Dekorasyonu İçin Manav Reyonları
  Süpermarket ve bölge marketleri içeriğinde çalışmakta olan tüm marketler genellikle birçok farklı bölüm ile birlikte kurulur, bunun içerisinde manav tezgahları da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Manav Reyonları Nasıl Dizilir, Nasıl Düzen Kurulmalı? başlıklı makalemizde manav reyonu, manav reyonu fiyatları ve manav reyonu nasıl dizilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Paylaş