WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp canlı destek hattı üzerinden sipariş verebilir veya siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Whatsapp Canlı Destek

Market ve Reyon Ekipmanları

market ekipmanı

Market ve Reyon Ekipmanları

Market Ekipmanları; market ve reyon ekipmanlarının satışlarını gerçekleştirmektedir. Market, bakkal, toptancı ve benzer satış merkezlerini depo olarak nitelendirebiliriz. Üstelik bu depolara insanlar ziyaret gerçekleştiriyorsa; nizami, tertipli ve düzenli görüntü olmalıdır. İnsanlar; tüketeceği yada günlük olarak satın alacağı herhangi nesnede görüntüde güzellik aramaktadır. İlk kez satın alacağı bir ürünse direkt olarak dikkat çekmeli, cezbetmeli.

Manav Reyonu Dizaynı

Manav dizayn ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur doğru gruplandırılmış ürün türleridir. Doğru gruplandırma yapabilmeniz için doğru manav reyonu satın almanız gerekmektedir.  Eğer doğru ürünü satın aldıysanız zamanla manavın düzeni oturacaktır. Standart dışı sunumla insanların dikkatini belirli ürün gruplarına çekebilirsiniz. Satışın en önemli kuralı; isteneni değil istediğini satmaktır. Elbette ki; ürün kalitesi, fiyatı, lezzeti ve benzer bir çok faktör satışta etkili olmaktadır. Fakat ilk aşamada insanların dikkatini çekme kısmında görsellik tamamıyla ön plandadır.

Manav reyonları genellikle metalden üretilmektedir. Fakat 2018 yılı itibariyle farklı tasarımlarda da ortaya çıkan manav reyonu ürünleri; ahşap – metal – çelik ve benzer ham madde ürünleri kullanılarak harika tasarımlara imza atmıştır. Eğer aklınızda özel bir tasarım fikri varsa ve bu fikri hayata geçirmek istiyorsanız  3D modelleme ve özel manav reyonu üretim konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek özel projeniz hakkında detaylı olarak bilgi verebilirsiniz.

Market Ekipmanı

Müşterinin dikkatini çekebilmek için taze ürünlerin reyon sunumunun en doğru şekilde yapılması tavsiye edilmektedir. Bu tür meyve reyonu ve sebze reyonu sunumları geliştirilmiş bir görsellik sunarak  müşteri nezdinde satışları artırıcı etki yapmaktadır. Dahası; bu tür bozulabilir ürünlerin raf ömrünü uzatmak ve çürümelerini önlemek için özel dizayn edilmiş reyonların kullanılması zorunludur.

Müşterilerimize tam kapsamlı ürünler sunmaktayız: Tente gölgelik ya da aynalı zengin sunum, dayanıklı raflar, tel raflar, paslanmaz çelik raflar ve hem iç hem de dış alan dökme ürün sergilenecek stand çeşitleri)

 

Yazıyı Paylaş


error: