Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Ahşap Manav Reyonu

Manav Reyonu

Doğal ahşaptan üretilmiş manav reyonudur. Ahşap ve metalin buluşmasıdır. Reyonlarımızın gövdesi metal olup parçaların demonte olmasından dolayı nakliyesi ve kurulumu çok kolaydır. Ayrıca paslanmaz metallerlede desteklenmiştir. Genel anlamda metalden oluşmakta olup ön, üst ve yan düzlemler ahşapla kaplanmıştır. Bu sistemin kullanıcı tarafı paslanmaz malzeme kapatılmakta olup gerekli hijyen ve konsept sağlanmıştır. Modellerimizde kullanılan ahşap kısımlar mebranla kaplandığından dolayı sudan zarar görmez şişme veya patlama yapmaz.

Stok Kodu:MR2
Ürünü Paylaş :

Doğal ahşaptan üretilmiş manav reyonudur. Ahşap ve metalin buluşmasıdır. Reyonlarımızın gövdesi metal olup parçaların demonte olmasından dolayı nakliyesi ve kurulumu çok kolaydır. Ayrıca paslanmaz metallerlede desteklenmiştir. Genel anlamda metalden oluşmakta olup ön, üst ve yan düzlemler ahşapla kaplanmıştır. Bu sistemin kullanıcı tarafı paslanmaz malzeme kapatılmakta olup gerekli hijyen ve konsept sağlanmıştır.
Modellerimizde kullanılan ahşap kısımlar mebranla kaplandığından dolayı sudan zarar görmez şişme veya patlama yapmaz.

Doğal Ahşap Manav Reyonu Metal Manav Reyonundan Farkı Nedir?

Sistem olarak pek fark olmamakla beraber, düzen ve dizayn olarak farklılıklar mevcuttur.

Doğal Ahşap Manav Reyonunda Ne Çeşit Ahşap Kullanılır?

Sistemde ahşabın değişik kombinasyonu kullanılabilir. Ama genel olarak membran kaplama kullanılması tercih sebebidir.

Manav Reyonunun Ahşap Olmasının Satışa Tesiri Nedir?

Manavlarda en önemli kriter doğal olmasıdır. Bunun içindir ki ahşap kullanılır. Fakat kullanılan ahşabın kalitesi iyi seçilmelidir. Olası aksi durumda (ahşaptaki çürüme, kokma, küf gibi) satışa tesiri negatif sonuçlanmaktadır.
Bu reyon meyve ve sebze bölümünüzde müşterilerin tüm dikkatlerini çeker, farkındalık sağlar. Manav reyonu tasarımı sayesinde meyve ve sebzelerin taze kalmasını sağlar. İstanbul manav standı üreticileri kusursuz hizmet sunar.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.