Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Aynasız Tek Katlı Manav Reyonu

Manav Reyonu

Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerine uyum sağlar. Sepetler modülerdir, kullanımı kolaydır. 2 ayrı parçadan oluşmaktadır. Her yere uyum sağlar. Müşterileri ürün almaya teşvik eder.

Stok Kodu:DR2
Ürünü Paylaş :

Manav Reyonu ürün grupları oldukça geniş kapsamlı ürünlerdir. İçerisinde sergileyeceğiniz ürün grubuna göre özelleştirilebilir. Esas amacı; insanların dikkatini çekmek ve tüketicilere daha iyi hizmet vermek amacıyla üretilmiştir. Peki nasıl daha iyi hizmet sunuyor?

Tüketiciler ilk görünümde satın alacağı ürünün durumuna bakmaktadır. Ürün incelenirken istemsizce sunumu gerçekleştirilen kısıma göz atılmaktadır. Sıradan bir sepet içerisinde yada tahta içerisinde ürün satışı yapmak çok cazip gelmeyebilir. Açıkta kalan meyve ve sebzelerin üstünde mutlaka sinek, sivrisinek benzeri haşere grupları olur. Fakat bir çok markette bu tür haşere gruplarına rastlamayız. Çünkü işletme sahibi bunun çözümünü bulmuştur.

DR2 manav reyonu ürün grubu bu çözümü bulan işletme sahiplerini bir tık daha üst seviye hizmet sunması amacıyla üretilmiştir. İlgi çekmek, hijyenik ortamı sağlamak ve tüketicilere en kaliteli hizmet sunmak isteyenlerin tercihi…

Kurumunuz için içerisinde yaptığınız boya, tadilat, dekorasyon satışı doğrudan etkilemez. Ürünü satın alma talebinde bulunan tüketiciler; marketinizde dekorasyon çalışması yaptığınız için marketi ziyaret etmez! Fakat gösterilen önem ve devamlı olarak gelişimi takip etmeniz istemsizce ilgi uyandırır.

DR2 Manav Reyonu ürün grubu; aynasız ve tek kattan oluşmaktadır. Ön kısmında yağ, limon, turşu paketi gibi ambalajlı ürünlerin sunumu için ekstra raf bulunmaktadır.