Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Patates-Soğanlık Reyonu

Manav Reyonu

Sistem komple çelik profil karkas yardımıyla güçlendirilmiştir. Alt kısımlarında teker mevcuttur. Üst kısımda ise modüler derin bir sepet vardır. İsteğe bağlı olarak ta toz çekmecesi de ilave edilebilmektedir. Üst kısımdaki sepet seyyardır. İstenildiği zaman rahatça sökülebilir temizlenebilir veya taşınabilir durumdadır.

Stok Kodu:DR6
Ürünü Paylaş :

Sistem komple çelik profil karkas yardımıyla güçlendirilmiştir. Alt kısımlarında teker mevcuttur.
Üst kısımda ise modüler derin bir sepet vardır. İsteğe bağlı olarak ta toz çekmecesi de ilave edilebilmektedir.
Üst kısımdaki sepet seyyardır. İstenildiği zaman rahatça sökülebilir temizlenebilir veya taşınabilir durumdadır.

Daha Cazip

Ürün tekerli olduğundan içeride ve dışarıda kullanıma uygundur. Avantajı ürünü doldurma sırasında tekerlek sayesinde depoya kadar gidilip yükleme yapılıp sunuma hazır hale getirilmesidir. Tercihlerinize göre dekore edilebilir.

Reyonun Özellikleri

Meyve ve Sebze Bölümleri İçin Ayrılan Manav Reyonları
Marketler, süpermarketler, gross marketler, alışveriş merkezleri, hatta mahalle içi marketleri gibi birçok farklı yerde meyve ve sebze satışının düzenli ve temiz bir şekilde teşhiri için raf ve kasa sistemi kullanılır. İstanbul manav ünitesi üreticileri bu sistemlerin hep bir arada oluşması ile birlikte oluşan dekorasyon sonucunda manav reyonu ortaya çıkmaktadır.

Daha Uygun

Manav Reyon içerisinde birçok sebzenin satışını sağlayabileceğiniz şekilde birimler ayrı bir şekilde oluşmaktadır. Yine meyve satışı için birçok farklı meyveyi farklı birimler içerisinde satabilirsiniz.
Demonte olduğundan sevk sırasında araçlarda fazla yer kaplamadığından nakliye ücreti düşüktür.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.