Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Dış Mekan Tekerlekli Manav Reyonu

Manav Reyonu

Tekerli olup, reyonda kullanım kolaylığı sağlar. Basitçe ve çok yönlü. 2 parçadan oluşmaktadır, ayrılabilir. Meyve ve sebze bölümünüzün müşterileriniz için her zaman yeni, taze görünmesini sağlamak için dekoratif reyon. Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerine uyum sağlar.

Stok Kodu:DR4
Ürünü Paylaş :

Tekerli olup, reyonda kullanım kolaylığı sağlar. Basitçe ve çok yönlü. 2 parçadan oluşmaktadır, ayrılabilir.
Meyve ve sebze bölümünüzün müşterileriniz için her zaman yeni, taze görünmesini sağlamak için dekoratif reyon.
Modüler olup istenildiği zaman ilaveler ve kısaltmalar yapılıp mağazadaki dizayn değişikliklerine uyum sağlar.

Daha Cazip

Üst kısmında raf sistemi mevcuttur. Sirke, yağ vb. ürünlerimizi görüntülemek için kullanılır. Ön ve arka paneller, ahşap görünümlü, özel bir tema veya her hafta farklı, yeni bir görünüm olsun, kendi tasarımınızla da özelleştirilebilir.

Reyonun Özellikleri

Meyve suyu ve birikintilerin toplanabileceği alanlar, yapı kapanmış olsa dahi, standartlara uygun kapağı sayesinde personelin ulaşması için kolaydır.
Manav tezgahları, meyve ve sebze reyonları, tüm ürünlerin düzgün şekilde sergilenmesi ve müşterilerin rahatlıkla ürün tercihi yapabilmesi için kullanım kolaylığı sağlar. İstanbul manav standı imalatçıları şık, dekoratif, estetik ve modern bir manav reyonu için paslanmaz ve galvaniz çelik, doğal ahşap, mdf, mdflam, gelmektedir.

Daha Uygun

SLS Endüstriyel ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü size sunmaktan gurur duyar. Yeni tasarımı ve kalitesiyle farklılık sağlayacaktır. Aynı zamanda, her gün çalışma saatlerini de kurtarıyor; zira, yüzeylerin ve standın altında kolay temizlik sağlıyor.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.