Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Tablalı Manav Tezgahı

Manav Reyonu

Tablalı manav reyonu olarak dizayn edilmiştir. Bu sistem rafları zemine yatay pozisyonda yerleştirilmiştir. Tablalı manav tezgahı ahşap model farkıyla ve isteğe bağlı magnet ahşap desenli folyo ile farklılık oluşturmuştur.Alt kısım dayanıklı malzeme olup üst kısmı aynalı modeldir.

Stok Kodu:DR7
Ürünü Paylaş :

Tablalı manav reyonu olarak dizayn edilmiştir. Bu sistem rafları zemine yatay pozisyonda yerleştirilmiştir.
Tablalı manav tezgahı ahşap model farkıyla ve isteğe bağlı magnet ahşap desenli folyo ile farklılık oluşturmuştur. Alt kısım  dayanıklı malzeme olup üst kısmı aynalı modeldir.

Daha Cazip

Süpermarket Dekorasyonu İçin Manav Reyonları
Süpermarket ve bölge marketleri içeriğinde çalışmakta olan tüm marketler genellikle birçok farklı bölüm ile birlikte kurulur, bunun içerisinde manav tezgahları da bulunmaktadır.

Reyonun Özellikleri

Manav bölümü, meyve ve sebze ürünlerinin birlikte teşhir edildiği belirli bir tertip ile beraber grup şeklinde satışı yapılan bölümü temsil etmektedir. Alan içerisinde genelde kullanılan dizaynda ahşap, cam, metal, paslanmaz çelik kombinasyonu görülürken, bölüm isimleri için büyük kutu harfler, özel ışıklandırma sistemi, gereken yerlerde nemlendirme sistemi ve pratik temizlik için zemin özellikleri gibi birçok farklı ayrıntı bulunmaktadır.

Daha Uygun

Firmamız size sunmakta olduğu sistemlerde farklı kullanım ve alanlara uygun bir şekilde aynalı manav reyonu, aynasız manav reyonu, orta alan manav reyonu, yeşillik tezgahları ve  özel tasarım manav reyonları da sunulmaktadır. İstanbul manav reyonu imalatçıları her zaman iyi teklifler sunar.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.