Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Orta Alan Manav Reyonu

Manav Reyonu

Orta alan çift taraflı manav reyonudur. İsteğe bağlı özel uygulamalar yapılabilir. Meyve ve sebze bölümünüzü gördüklerinde müşterilerinizin dikkatini çekecek düşüncededir. 2 adet yerleştirme birimi yani raf sistemi mevcuttur. Yağ, sirke vb. ürünleri sergileyebiliriz.

Stok Kodu:DR5
Ürünü Paylaş :

Orta alan çift taraflı manav reyonudur. İsteğe bağlı özel uygulamalar yapılabilir.
Meyve ve sebze bölümünüzü gördüklerinde müşterilerinizin dikkatini çekecek düşüncededir.
2 adet yerleştirme birimi yani raf sistemi mevcuttur. Yağ, sirke vb. ürünleri sergileyebiliriz.

Daha Cazip

Mağazanızın kişiliğini uygun materyal ve renkleri kullanarak yansıtan kişisel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ön paneller de tercihlerinize göre dekore edilebilir, böylece müşterilerinizin ihtiyacı olan ürünleri almayı hatırladığından emin olabilirsiniz.
Süpermarket Dekorasyonu İçin Manav Reyonları
Süpermarket ve bölge marketleri içeriğinde çalışmakta olan tüm marketler genellikle birçok farklı bölüm ile birlikte kurulur, bunun içerisinde manav tezgahları da bulunmaktadır.

Reyonun Özellikleri

Manav bölümü, meyve ve sebze ürünlerinin birlikte teşhir edildiği belirli bir tertip ile beraber grup şeklinde satışı yapılan bölümü temsil etmektedir. Alan içerisinde genelde kullanılan dizaynda ahşap, cam, metal, paslanmaz çelik kombinasyonu görülürken, bölüm isimleri için büyük kutu harfler, özel ışıklandırma sistemi, gereken yerlerde nemlendirme sistemi ve pratik temizlik için zemin özellikleri gibi birçok farklı ayrıntı bulunmaktadır.

Daha Uygun

Firmamız size sunmakta olduğu sistemlerde farklı kullanım ve alanlara uygun bir şekilde aynalı manav reyonu, aynasız manav reyonu, orta alan manav reyonu, yeşillik tezgahları ve  özel tasarım manav reyonları da sunulmaktadır. İstanbul manav rafı imalatçıları her zaman iyi teklifler sunar.
Alanınıza esnek bir şekilde uyum sağlar. Modüler doğası, istediğiniz kadar bireysel olarak tasarlanmasına olanak tanır. Kolay ve hızlı bir şekilde monte edilir. Buda zaman tasarrufu sağlar.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.