Tüm Ülkelere Gönderim+90 (542) 747 50 17+90 (216) 415 76 40

Meyve Ağacı

Manav Reyonu

Manav reyonun gövdesi galvaniz çelikten olup, hasır ya da metal sepet kullanılabilir. Ağaç şeklinde görünüme sahiptir. Modüler olup istenilen yere konulabilir ve uyum sağlar. Bu tasarımla ürünlerinize doğallık katıp manav reyonlarımızda artık meyve ağaçları olacak. Standart dışı dışı dizayn ve oluşumlara yer verilmelidir. İstediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Stok Kodu:MR5
Ürünü Paylaş :

Manav reyonun gövdesi galvaniz çelikten olup, hasır ya da metal sepet kullanılabilir.
Ağaç şeklinde görünüme sahiptir. Modüler olup istenilen yere konulabilir ve uyum sağlar.

Daha Cazip

Bu tasarımla ürünlerinize doğallık katıp manav reyonlarımızda artık meyve ağaçları olacak. Standart dışı dışı dizayn ve oluşumlara yer verilmelidir. İstediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Reyonun Özellikleri

Manav tezgahları, meyve ve sebze reyonları, tüm ürünlerin düzgün şekilde sergilenmesi ve müşterilerin rahatlıkla ürün tercihi yapabilmesi için kullanım kolaylığı sağlar. İstanbul manav tezgahı satıcıları şık, dekoratif, estetik ve modern bir manav reyonu için paslanmaz ve galvaniz çelik, doğal ahşap, mdf, mdflam, gelmektedir.

Daha Uygun

SLS Endüstriyel ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü size sunmaktan gurur duyar. Kalitesiyle, doğallığıyla ilgi çekici bir meyve ağacı ortaya çıkmıştır.

Diğer tüm ürünlerimiz için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.